TUTTE
LIVE
CONCLUSE
PREFERITE
21:00
Bahia BA
- 21:00
Cuiaba MT
21:00
Cruzeiro
- 21:00
Bragantino SP
17:00
Lillestrom
- 17:00
Stromsgodset
17:00
Odd BK
- 17:00
Ham-Kam
17:00
Fredrikstad
- 17:00
Molde
17:00
Sandefjord
- 17:00
Bodø Glimt
17:00
Viking FK
- 17:00
Kristiansund
19:15
Brann
- 19:15
FK Haugesund
22:00
Tromso
- 22:00
KFUM Oslo
28'
Daejeon Citizen
1-0 28'
Gangwon
(1-0)
28'
Jeju United FC
0-0 28'
Pohang Steelers
1
1
(0-0)
Intervallo
Ulsan HD FC
0-0 Intervallo
Seul
(0-0)
01:30
CF Montreal
- 01:30
Atlanta United
01:30
DC United
- 01:30
Nashville
01:30
Cincinnati
- 01:30
Charlotte
01:30
Toronto
- 01:30
Philadelphia Union
01:30
New England Revolution
- 01:30
Orlando City
16:00
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
- 16:00
CSM Politehnica Iasi
18:15
Uta Arad
- 18:15
Rapid Bucarest
21:00
Steaua Bucarest
- 21:00
Universitatea Cluj
15:00
Mjallby
- 15:00
Malmoe
17:30
Sirius
- 17:30
GAIS
17:30
Rampla Juniors
- 17:30
Liverpool Montevideo
20:00
Danubio
- 20:00
Nacional
22:30
Boston River
- 22:30
Miramar Misiones
Finita
Nomads United AFC
2-0 Finita
FC Twenty 11
(0-0)
Finita
Waterside Karori
2-4 Finita
Western Suburbs FC
(1-2)
Finita
Auckland United FC
0-2 Finita
Western Springs AFC
(0-1)
Finita
Cashmere Technical
0-2 Finita
Coastal Spirit FC
(0-0)
Finita
Petone FC
0-9 Finita
Miramar Rangers
(0-4)
Finita
Tauranga City AFC
1-2 Finita
Bay Olympic
(0-1)
Finita
Hamilton Wanderers AFC
3-3 Finita
Manurewa AFC
(1-2)
Finita
Wellington Olympic
8-0 Finita
Stop Out SC
(4-0)
Finita
Ferrymead Bays
3-2 Finita
Dunedin City Royals FC
(0-1)
Finita
Melville United AFC
1-2 Finita
West Coast Rangers FC
(1-1)
Finita
Auckland City
1-0 Finita
East Coast Bays
(0-0)
Finita
Birkenhead United AFC
1-2 Finita
Eastern Suburbs AFC
(1-1)
13:35
Meizhou Hakka FC
- 13:35
Nantong Zhiyun
13:35
Shandong Luneng
- 13:35
Qingdao Hainiu FC
14:00
Sichuan Jiuniu
- 14:00
Henan
14:00
Shanghai Shenhua
- 14:00
Changchun Yatai
Finita
5
Qingdao Zhongchuang Hengtai
5
5-2 Finita
Zhejiang Greentown FC
2
2
(1-2)
13:30
Parnu JK Vaprus
- 13:30
FC Nomme United
16:00
Trans Narva
- 16:00
JK Nõmme Kalju
Finita
Consadole Sapporo
1-1 Finita
Vissel Kobe
1
1
(1-0)
Intervallo
1
Tokyo
1
1-0 Intervallo
Albirex Niigata
2
2
(1-0)
09:00
CSC Dumbravita
- 09:00
FC Unirea Alba Iulia
09:30
NK Posusje
- 09:30
NK Siroki Brijeg
10:00
Chrobry Glogow
- 10:00
KS Sleza Wroclaw
10:00
Erdi VSE
- 10:00
Vasas SC II
10:00
GKS Belchatow
- 10:00
SKRA CZESTOCHOWA
10:00
Kaposvari Rakoczi FC
- 10:00
Pecsi MFC
10:00
Tatabanya
- 10:00
Tiszakecskei LC
10:00
Rothenthurn
- 10:00
SV Lienz
10:00
FK Blansko
- 10:00
TJ Tatran Bohunice
10:15
SK Unicov
- 10:15
Prostejov
10:30
TJ Start Brno
- 10:30
FC Velke Mezirici
10:30
FK Teplice B
- 10:30
FK Admira Prague
11:00
Dearne & District FC
- 11:00
Goole
11:00
TSP Bielsko-Biala
- 11:00
MSK Fomat Martin
11:00
FC Lugano II
- 11:00
FC Collina D'Oro
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
- 11:00
ZKS Stal Stalowa Wola
11:00
Miedz Legnica
- 11:00
KS Gornik Polkowice
11:00
SV Stripfing/Weiden
- 11:00
FC Vysocina Jihlava
11:00
Kazincbarcikai SC
- 11:00
Kisvarda FC
11:00
Nafta 1903 Lendava
- 11:00
Zalaegerszeg TE
11:00
Domzale
- 11:00
FC Rukh Lviv
11:00
TSV St. Johann
- 11:00
Puch
11:00
Nakhon Ratchasima FC
- 11:00
Mahasarakham United FC
11:00
Stade Lausanne Ouchy
- 11:00
FC Biel-Bienne
11:30
Boldmere St Michaels
- 11:30
Bewdley Town
12:00
Windsor & Eton FC
- 12:00
Metropolitan Police
12:00
Luton Town
- 12:00
Aarhus
12:00
LKS Lodz II
- 12:00
Slask II Wroclaw
12:00
Dalton United
- 12:00
Kendal County FC
12:00
Barwell
- 12:00
Coventry United FC
12:00
CD Tondela
- 12:00
Lusitania FC Lourosa
12:00
SF BG Marburg
- 12:00
FC 1906 Erlensee
12:00
Aarhus
- 12:00
Hobro IK
12:00
DP Kanchanaburi FC
- 12:00
Nakhon Pathom United FC
13:00
Selsey FC
- 13:00
Fareham
13:00
Brøndby IF
- 13:00
Anversa
13:00
Hannover
- 13:00
VfL 1899 Osnabruck
13:00
PSV Eindhoven
- 13:00
Club Bruges
13:00
Dover Athletic FC
- 13:00
Ramsgate FC
13:00
Ried
- 13:00
Zilina
13:00
Darlaston Town
- 13:00
Studley
13:00
Wegberg Beeck
- 13:00
FC Germania Teveren
13:00
Lyngby
- 13:00
Landskrona BoIS
13:00
Cardiff City
- 13:00
Kortrijk
13:00
Barsbuettel SV
- 13:00
FC Suderelbe 1949
13:00
LASK
- 13:00
Rapid Vienna Amatori
13:00
Den Bosch
- 13:00
Jong PSV Eindhoven
13:00
Squires Gate
- 13:00
Stalybridge Celtic
13:00
Niendorfer TSV 1919
- 13:00
Heider SV