TUTTE
LIVE
CONCLUSE
PREFERITE
00:00
Ceara CE
- 00:00
Internacional
00:00
Santos SP
- 00:00
Flamengo
01:30
Juventude RS
- 01:30
Atletico Mineiro MG
21:30
Fluminense
- 21:30
Corinthians
21:30
America MG
- 21:30
Goias
16:00
FK Jerv
- 16:00
FK Haugesund
18:00
Odd BK
- 18:00
Bodø Glimt
11:00
Jeju United FC
- 11:00
Seul
12:00
Pohang Steelers
- 12:00
Ulsan Hyundai FC
12:00
Gimcheon Sangmu
- 12:00
Jeonbuk Hyundai
13:00
Seongnam
- 13:00
Gangwon
01:30
Toronto
- 01:30
Seattle Sounders
15:00
AIK
- 15:00
Mjallby
17:30
Helsingborg
- 17:30
Kalmar FF
02:30
Green Island AFC
- 02:30
Selwyn United FC
03:00
Mosgiel AFC
- 03:00
Nelson Suburbs FC
04:00
Coastal Spirit FC
- 04:00
Dunedin City Royals FC
04:30
Waterside Karori
- 04:30
North Wellington AFC
04:30
Miramar Rangers
- 04:30
Wellington Phoenix Academy
04:45
Cashmere Technical
- 04:45
Nomads United AFC
05:00
Eastern Suburbs AFC
- 05:00
Auckland United FC
05:00
Melville United AFC
- 05:00
Birkenhead United AFC
05:00
Hamilton Wanderers AFC
- 05:00
Takapuna AFC
05:00
Bay Olympic
- 05:00
Manukau United FC
05:00
North Shore United AFC
- 05:00
Western Springs AFC
05:00
Waiheke Utd AFC
- 05:00
Auckland City
05:45
Wellington Olympic
- 05:45
FC Petone
11:30
Dalian Professional
- 11:30
Changchun Yatai
13:30
Shandong Luneng
- 13:30
Guangzhou R&F
16:00
Trans Narva
- 16:00
Paide Linnameeskond
18:30
Tallinna JK Legion
- 18:30
Flora Tallinn
19:00
Parnu JK Vaprus
- 19:00
Tartu JK Tammeka
14:00
Honka
- 14:00
IFK Mariehamn
16:00
Oulu
- 16:00
Vaasan
16:00
Lahti
- 16:00
Inter Turku
16:00
HJK Helsinki
- 16:00
Kuopion Palloseura
18:00
KR Reykjavik
- 18:00
Vikingur Reykjavik
18:00
IBV
- 18:00
Breidablik Kopavogur
20:45
Sligo Rovers
- 20:45
Shelbourne FC
11:00
Tokyo
- 11:00
Avispa Fukuoka
11:30
Sanfrecce Hiroshima
- 11:30
Jubilo Iwata
11:30
Kyoto Sanga
- 11:30
Consadole Sapporo
11:30
Kashiwa Reysol
- 11:30
Kashima Antlers
12:00
Cerezo Osaka
- 12:00
Kawasaki
12:00
Shimizu S-Pulse
- 12:00
Yokohama Marinos
12:00
Shonan Bellmare
- 12:00
Nagoya Grampus
12:00
Gamba Osaka
- 12:00
Urawa Red Diamonds
12:30
Sagan Tosu
- 12:30
Vissel Kobe
11:00
Grulla Morioka
- 11:00
Omiya Ardija
11:00
Mito Hollyhock
- 11:00
Yokohama
11:00
Ventforet Kofu
- 11:00
V-Varen Nagasaki
11:00
Machida Zelvia
- 11:00
Vegalta Sendai
12:00
Zwiegen Kanazawa
- 12:00
Tokushima Vortis
12:00
Montedio Yamagata
- 12:00
Tochigi
12:00
Fagiano Okayama
- 12:00
Roasso Kumamoto
12:00
Oita Trinita
- 12:00
JEF Utd Chiba
12:30
Thespakusatsu Gunma
- 12:30
Niigata Albirex
38'
Blaublitz Akita
0-1 38'
Renofa Yamaguchi
(0-1)